| Fixture Color | SDG, SAB |
|---|---|
| Wattage | 40W |
| Voltage | 100-120V |
| Size | 47.2"L x 4.7"W x 121.5"OAH |
| Estimated Lumens | 3700 |
| Estimated Delivered Lumens | 1900 |
| Color Temp | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K |
| CRI | >90 |
Solaire PP121828
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified







