| Fixture Color | BK, CM/GY |
|---|---|
| Wattage | 6W |
| Voltage | 100-120V |
| Size | 4.7"Dia x 91.7"OAH |
| Estimated Lumens | 420 |
| Estimated Delivered Lumens | 280 |
| Color Temp | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K |
| CRI | >90 |
Light-year PP121728
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified








