| Fixture Color | BK, CM/GY |
|---|---|
| Wattage | 96W (18-light) |
| Voltage | 100-120V |
| Size | 31.5"Dia x 128.3"OAH |
| Estimated Lumens | 7200 |
| Estimated Delivered Lumens | 4800 |
| Color Temp | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K |
| CRI | >90 |
Light-year PP121755
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified








