| Fixture Color | SDG, SN, BC, MH |
|---|---|
| Wattage | 26W |
| Voltage | 100-130V |
| Size | 13.8"L x 13.8"W x 1.9"H |
| Estimated Lumens | 2100 |
| Estimated Delivered Lumens | 1026 |
| Color Temp | 3000K |
| CRI | >90 |
Skylight PC111145
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified












