| Fixture Color | SAB, SDG |
|---|---|
| Wattage | 23W |
| Voltage | 100-240V |
| Size | 7.9"Dia x 55.2"H |
| Estimated Lumens | 2160 |
| Estimated Delivered Lumens | 950 |
| Color Temp | 3000K |
| CRI | >90 |
Leora PF150625
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified








