| IP | IP65 |
|---|---|
| Wattage | 11W |
| Voltage | 100-130V |
| Size | 4.7"L x 5.1"W x 4.7"H |
| Estimated Lumens | 450 |
| Estimated Delivered Lumens | 220 |
| Color Temp | 3000K |
| CRI | >90 |
Pandora PW131010 Outdoor
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified





