| Fixture Color | BBK/MB, BBK/MH, BG/MH, MH |
|---|---|
| Wattage | 15W |
| Voltage | 100-130V |
| Size | 9.8"Dia x 128.7"OAH |
| Estimated Lumens | 1470 |
| Estimated Delivered Lumens | 637 |
| Color Temp | 3000K |
| CRI | >90 |
Piano PP020058
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified












