| Fixture Color | SDG, BC |
|---|---|
| Wattage | 126W (25-light) |
| Voltage | 100-130V |
| Size | 41.3"L x 33.5"W x 125.2"OAH |
| Estimated Lumens | 9960 |
| Estimated Delivered Lumens | 4323 |
| Color Temp | 3000K |
| CRI | >90 |
Seesaw PP020236
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified








