| Fixture Color | SDG, BC |
|---|---|
| Wattage | 65W (13-light) |
| Voltage | 100-130V |
| Size | 31.5"L x 23.6"W x 125.2"OAH |
| Estimated Lumens | 4920 |
| Estimated Delivered Lumens | 2135 |
| Color Temp | 3000K |
| CRI | >90 |
Seesaw PP020237
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified








