| Fixture Color | SDG, BC |
|---|---|
| Wattage | 70W (14-light) |
| Voltage | 100-130V |
| Size | 51.2"L x 13.8"W x 125.2"OAH |
| Estimated Lumens | 5880 |
| Estimated Delivered Lumens | 2552 |
| Color Temp | 3000K |
| CRI | >90 |
Seesaw PP020238
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified








