| Fixture Color | SDG, SN, BC, MH |
|---|---|
| Wattage | 64W |
| Voltage | 100-130V |
| Size | 29.5"Dia x 1.9"H |
| Estimated Lumens | 4590 |
| Estimated Delivered Lumens | 2244 |
| Color Temp | 3000K |
| CRI | >90 |
Skylight PC111124
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified












