| Fixture Color | SDG, SN, BC, MH |
|---|---|
| Wattage | 37W |
| Voltage | 100-130V |
| Size | 17.7"L x 17.7"W x 1.9"H |
| Estimated Lumens | 3000 |
| Estimated Delivered Lumens | 1466 |
| Color Temp | 3000K |
| CRI | >90 |
Skylight PC111146
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified












