| Fixture Color | SDG, SAB |
|---|---|
| Wattage | 51W+61W |
| Voltage | 100-130V |
| Size | 31.8"Dia x 122"OAH |
| Estimated Lumens | 9900 |
| Estimated Delivered Lumens | 5000 |
| Color Temp | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K |
| CRI | >90 |
Solaire PP121826
Features:
- Premium Quality
- Warranty
- Certified








